לימודי אומנויות או מוזיקה מן המזרח
בשילוב תואר ראשון (B.A.) בתרבות - יצירה והפקה או לימודי תעודה

שיתוף פעולה ייחודי בין המכללה האקדמית ספיר ל״כולנא״ ירוחם המציע תכנית מרתקת הכוללת לימודים אקדמיים, הכשרה מקצועית באומנויות, יזמות חברתית וחיי קהילה.

קצת על בית הספר שלנו

זהו בית ספר ייחודי מסוגו המציע מחשבה מחודשת על הקשר בין מסורתיות לעכשוויות ביצירה ושואב השראה ממארג הקהילות הייחודי של הנגב ומאוצרות הטבע של המרחב המדברי הקסום.

אנו שואפים להאיר את הידע שנשמר, לשזור יחד את הישן והחדש ולראות במסורתיות כלי בעל ערך בפיתוח תוכן ויצירה עכשווית. אנו מאמינים כי חיבור לשורשים, יצירתיות ועמלנות הם כלים להבנת העומק התרבותי, לחיבורים אפשריים ולפיתוח חברתי-כלכלי.

אנחנו מציעים תוכניות לימודים בשני מסלולים- מוזיקה מן המזרח ואומנויות מסורתיות שמטרתן להכשיר אומנים.ות מעורבים, יוצרים ויוזמים בחיי התרבות בישראל ושואפים להיות גורם משפיע ומושפע ולהביא את הלימודים למפגש תוסס עם הקהילה.

תכנית הלימודים מרתקת וכוללת לימודים אקדמיים, הכשרה מקצועית באומנויות או מוזיקה, יזמות חברתית וחיי קהילה תוך שימת דגש על רמה מקצועית גבוהה, למידה עם מיטב המאסטרים, הקניית כלים מקצועיים לפיתוח קריירה, הזדמנויות ליזמות ועשייה חברתית ואווירה אקדמית אחרת.

הצטרפו אלינו

שותפים לדרך

שבת האחרונה פקדה את מרוקו רעידת אדמה בעוצמה 6.8 בסולם ריכטר. תוך כדי פיוטי השבת רעד חזק מטלטל את הבית ולאט לאט מתברר שזה לא עניין חולף אלא רעידת אדמה של ממש. מבנים מסביב קורסים, אנשים נסים על נפשם בתפילה חזקה לשרוד את הרגעים הקשים – וגם אנחנו ביניהם. רעידת אדמה מטלטלת את הבית ואת הלב.
דילוג לתוכן